Rezervace

Jak na to?

Pro přihlášení na danou mši, klikněte na odkaz NOVÝ REZERVAČNÍ SYSTÉM OD 9.4.2021. Otevře se Vám nabídka s možností rezervace na danou mši svatou a čtení. Klikněte na tlačítko „rezervovat“, zadejte Příjmení a jméno. Pokud vás bude více, klikněte na tlačítko přidat další jméno (Jméno a příjmení = 1 místo!!!). Poté tabulku zavřete. U tlačítka rezervovat se rozsvítí červená tečka. Tímto jste na mši, případně na čtení úspěšně přihlášeni. V případě, že se budete chtít ze mše či čtení odhlásit, rezervaci co nejdříve zrušte, aby se mohli přihlásit další zájemci. V tomto případě klikněte postupně na tlačítko rezervovat s červenou tečkou, upravit, smazat, zavřít.

Pro zabezpečení lektorské služby je v záložce „čtení“ zřízena možnost zapsat si čtení. Při výkonu lektorské činnosti platí povinnost mít nasazený respirátor či chirurgickou roušku. Látkové roušky, šály či šátky nejsou považovány za dostatečnou ochranu.

PROSÍME, abyste při přihlašování na mše svaté respektovali následující: V jenom týdnu se každý může přihlásit pouze jednou, buď v pátek nebo v neděli. Na nedělní mši svatou se v zájmu prostřídání hlaste cca 1x za 2 týdny. Pokud i přesto bude v pátek jednu hodinu přede mší svatou či v sobotu po 20-té hodině ještě volné místo, může se přihlásit kdokoli, bez ohledu na výše uvedené podmínky. Pro ty, kteří se nebudou moci z kapacitních důvodů zúčastnit nedělní mše svaté, bude EUCHARISTIE podávána v době od 9:15 do 9:30 hod. Přihlašování na daný týden bude probíhat vždy od úte, s tím, že ti, kteří budou mít v daném týdnu intenci na páteční či nedělní mši svatou, se budou moci přihlásit přednostně v průběhu pondělí.

Respektujte, prosím, následující podmínky účasti v kostele:

Od 1. března není možné ani z důvodu účasti na bohoslužbě překročit hranice okresu, ve kterém má osoba trvalý pobyt. Bohoslužby a podobná náboženská shromáždění se mohou konat, počet přítomných osob je však omezen na 10 % kapacity míst k sezení v místě konání bohoslužby. Maximální počet účastníků bohoslužby byl v naší farnosti stanoven na 14 osob + farář. Přítomní si před vstupem dezinfikují ruce a musí mezi sebou dodržovat rozestupy alespoň 2 metry mezi sedícími v jedné řadě, s výjimkou členů jedné domácnosti. Není tedy třeba dodržovat rozestup od osob sedících před a za vámi. Během bohoslužby platí povinnost mít nasazený respirátor či jiný ochranný prostředek bez výdechového ventilu s filtrační účinností alespoň 95% (třída FFP2 / KN 95) či chirurgickou roušku. Látkové roušky, šály či šátky nejsou nadále považovány za dostatečnou ochranu. Během bohoslužeb je zakázán hromadný zpěv farníků. Zpěváci či sbor musí být případně ve stavebně odděleném prostoru či např. na kůru. Rovněž nesmí docházet k podávání rukou během pozdravení pokoje. Dovolena je také individuální duchovní služba, tedy bohoslužby, obřady a duchovní doprovázení, kterých se kromě duchovního účastní jedna rodina, která sdílí společnou domácnost.

DĚKUJEME 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>